Zyrtare: Manuel Neuer vendos për të ardhmen

0
SHPËRNDAJE

5085
Manuel Neuer

E ardhmja e portierit të Bayern dhe Kombetares gjermane nuk do të jetë Manchester City sic përflitej kohët e fundit pasi 30 vjecari ka nënshkruar zgjatjen e kontratës me Bayern Munchen edhe për pesë vjet të tjerë, pra deri me 2021.

Kontrata e mëparshme i përfundonte në 2019 ndërsa zgjatja e kontratës për Neuer ka ardhur thuajse në të njëjtën kohë me Boateng, Muller, Alaba dhe Martinez që gjithashtu kanë firmosur me Bayern deri më 2021.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.