Zyrtare, Mentor Zhdrella kalon te Besa

0
SHPËRNDAJE

Mentor-Zhdrella

Sulmuesi kosovar Mentor Zhdrella është transferuar zyrtarisht te KF Besa dhe ditën e nesërme do të prezantohet në ambjentet e klubit pejan. Zhdrella është shpallur 4 herë lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës dhe është një nga goditjet më të mira të kësaj vere. Sulmuesi do të kompletojë repartin e avancuar të KF Besës së Pejës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.