Zyrtare/ Mesfushori shqiptar në urdhrat e Tramexanit

0
SHPËRNDAJE

Pajtim Kasami

Merkato/ Mesfushori shqiptari, Pajtim Kasami, ka gjetur skuadër të re. Ai është larguar nga Olympiakosi dhe karrierën do të vazhdojë te Sion.

Marrëveshja është për tri vite me klubin e njohur zviceran. Te Sion trajner është Paolo Tramezzani dhe është emëruar këtë verë.

Për bashkëlojtar ai do ta ketë Emir Lenjanin, që është bashkuar këtë vit me klubin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.