Zyrtare, Nertil Hoxhaj firmos te Bylis

0
SHPËRNDAJE

Fillimi i shkurtit zyrtarizon një tjetër blerje te Bylis.

Ballshiotët kanë arritur akordin dhe më pas firmosur me mbrojtësin e majtë, Nertil Hoxhaj, i cili pjesën e parë të sezonit ishte në radhët e Flamurtarit.

Me ardhjen e tij tashmë mund të quhet e mbyllur merkatoja e mallakstriotëve. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.