Zyrtare, Orelesi firmos me Vllazninë

0
SHPËRNDAJE

Nurudeen Orelesi ka firmosur me Vllazninë. Drejtuesit kuqeblu kanë arritur marrëveshjen dhe më pas kanë firmosur kontratën me futbollistin nigerian.

Vlerat e këtij futbollisti njihen nga të gjithë sportdashësisht shqiptarë dhe natyrisht që ai do të jetë një vlerë e shtuar për skuadrën shkodrane. Kontrata me këtë lojtar është njëvjeçare me të drejtë rinovimi edhe për vitin e dytë.

Tashmë, Orelesi do të jetë një element me shumë vlerë për skuadrën e Vllaznisë në rolin e mesfushorit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.