Zyrtare, Pashaj tek Flamurtari

0
SHPËRNDAJE

Entonjo Pashaj duke firmosur kontratën me Flamurtarin
Entonjo Pashaj duke firmosur kontratën me Flamurtarin
Superiorja/ Ashtu sic edhe pritej, mbrojtësi Entonjo Pashaj është zyrtarisht një lojtar i Flamurtarit. Pas largimit nga bardheblutë u përfol për një kalim në Vlorë, dhe vetëm pak minuta më parë ka ardhur edhe zyrtarizimi i këtij transferimi. Ekipi vlonjat ishte në kërkim të një mbrojtësi pas dëmtimit të Currit, dhe tashmë boshllëku i krijuar është plotësuar me ardhjen e mbrojtësit tiranas. Entonjo Pashaj ka firmosur edhe kontratën me ekipi e Flamurtarit, e cila mendohet të jetë 1+1. Pritet që trajneri Levi t’a ketë të gatshëm lojtarin qysh për ndeshjen e rradhës me Partizanin, teksa mbrojtësi do të dalë qysh sot në stërvitje me ekipin kuqezi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.