Tashmë është zyrtare, Rey Manaj tek Inter

0
SHPËRNDAJE

imageLegjionarët/ Ajo që përflitej prej disa ditësh, më në fund është bërë zyrtare ditën e sotme. Talenti shqiptar Rey Manaj është zyrtarish lojtar i Interit. Ky tranferim tashmë ka përfunduar dhe shumë shpejt pritet të bëhet edhe prezantimi zyrtar i lojtarit me fanellën zikaltër. Manaj është një nga talentet më premtues të Shqipërisë, dhe kjo gjë ka rënë në sh edhe të drejtuesve të Inter, që kanë afruar menjëherë në ekip. Kështu ekipi i drejtuar nga Mançini ka fituar derbin italian me rivalët e Juventus për të marrë shërbimet e lojtarit shqiptar. Fillimisht lojtari do luajë me “Primaverën” e të zikaltër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.