Zyrtare, Roshi bëhet “rus”

0
SHPËRNDAJE

roshiOdise Roshi është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Terek Grozni në kampionatin rus.

Fieraku ka nënshkruar për tre vite me Terek, ku gjen ish-shokun e skuadrës te Rijeka dhe Kombëtarja, Bekim Balajn.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.