Zyrtare, Samir Sahiti kalon te Trepça 89

0
SHPËRNDAJE

sahiti

Samir Sahiti është zyrtarisht një lojtar i Trepça 89. Mbrojtësi i cili ka qenë në të shkuarën pjesë e Skënderbeut ka hedhur firmën mbi kontratë dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit duke nisur nga dita e hënë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.