Zyrtare, Samir Ujkani transferohet te Genoa

0
SHPËRNDAJE

ujkani

Pas një viti të vështirë të kaluar te Palermo, Samir Ujkani është gati të ndërrojë skuadër. Portjeri i cili në të shkuarën ka mbrojtur fanellën e Kombëtares Shqiptare ka zgjedhur të luajë për Genoan ku do të rigjejë trajnerin Gasperini i cili e ka stërvitur edhe te Palermo. Ujkani u shpreh kështu në mikrofonet e Sky Sport: “Jam i lumtur që erdha te Genoa, ndihem mirë dhe jam gati të vihem në dispozicion të Gasperinit. Genoa është një skuadër fantastike me një tifozeri të zjarrtë.” – u shpreh Ujkani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.