Zyrtare, Shqipëri-Serbi luhet në “Elbasan Arena”

0
SHPËRNDAJE

imageKombëtarja/ Federate Shqiptare e Futbollit dhe Qeveria shqiptare janë dorëzuar më në fund përsa i përket ndeshje Shqipëri-Serbi, e parashikuar për t’u luajtur në Shkodër. Ndeshja e shumë përfolur dhe shumë pritur mes Shqipërisë dhe Serbisë do të luhet në stadiumin “Elbasan Arena”. UEFA ka kërkuar zhvillimin e ndeshjes në stadiumin e Elbasanit për çështje sigurie, në mënyrë që të shmanget çdo incident i mundshëm. Lajmi është bërë i ditur nga Federata Shqiptare e Futbollit.image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.