Zyrtare, Soldado rikthehet në Spanjë

0
SHPËRNDAJE

soldadoRoberto Soldado rikthehet sërish në Spanjë pas aventurës së tij në Angli te Tottenham. Sulmuesi spanjoll nuk arriti të përshtatej në Premier League edhe pse u pagua për plot 26 milionë paund në 2013. Soldado është lojtari më i ri i Villareal dhe në ditët e ardhshme do të kryejë vizitat mjekësore te klubi spanjoll. Arritja e marrëveshjes është njoftuar nga anglezët e Tottenham në faqen zyrtare të klubit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.