Zyrtare, Stambouli transferohet te PSG

0
SHPËRNDAJE

stambouli

Benjamin Stambouli është zyrtarisht një lojtar i PSG. Klubi parizien ka zyrtarizuar në websitin e saj afrimin e lojtarit i cili vjen nga Tottenham dhe do të zëvëndësojë të larguarin Cabaye i cili u transferua te Newcastle. Lojtari ka firmosur deri në vitin 2020 dhe ka zgjedhur fanellën me numër 4.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.