Zyrtare, Sukaj është i Partizanit

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ka marrë fund saga e transferimit të sulmuesit shkodran, Xhevahir Sukaj. Lojtari më në fund ka arritur akordin me presidentin Gaz Demi dhe është zyrtarisht një lojtar i Partizanit. Para disa ditësh kishte një takim mes palëve, por Sukaj kishte kërkuar edhe pak kohë për të vendosur të ardhmen, të cilën e ka bërë ditën e sotme. Partizani bën kështu një tjetër goditje të madhe në merkato, pasi dihen vlerat e sulmuesit shkodran. Ai do të krijojë një sulm të frikshëm sëbashku me Plakun dhe Raçiç.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.