Zyrtare / Sulmuesi i Milanit kalon tek Genoa

0
SHPËRNDAJE


Seria A / Është arritur marrëveshje ndërmjet Milanit dhe Genoas për transferimin e Lapadulas.

Sulmuesi italian do t’i bashkohet Genoas në formë huazimi për 2 milionë euro me të drejtë blerje për 11 milionë euro.

Lapadula kaloi në Milan nga Pescara para një viti ku ka zhvilluar 27 ndeshje dhe ka shënuar 8 gola e katër asistime.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.