Zyrtare, Tramexani nuk është më zev. trajner i Shqipërisë

0
SHPËRNDAJE

Ish mbrojtësi i Interit ,Totenhemit dhe Venecias  lë kombëtaren e Shqipërisë për të marrë drejtimin e Luganos, skuadër e Seria A-së zviceriane. Ai nuk do të jetë më i dyti i De Biazit por do provojë të drejtojë vetë një skuadër. Ky lajm ka kohë që ka qarkulluar por Paolo Tramexani ka qenë i pavendosur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.