Zyrtare, vjen afrimi i parë i Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Klubi i Partizanit ka arritur marrëveshjen me mbrojtësin Blerim Kotobelli. Ish-lojtari i Teutës tashmë do të jetë pjesë e 15-të herë kampionëve të vendit në sezonin e ri futbollistik.

24-vjeçari ka nënshkruar sot një kontratë të vlefshme 1 + 1. Kotobelli i cili është prezantuar sot nga drejtuesit më të lartë të klubit, është edhe përforcimi i parë i skuadrës së kuqe në merkaton e verës dhe do të mbajë veshur fanelën me numrin 15-të. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.