Zyrtare: Vjen rinovimi i parë te Napoli

0
SHPËRNDAJE

Kontratës njëvjecare të trajnerit Maurizio Sarri i ka ardhur fundi dhe suksesi i madh i vendit të dytë me rekord pikësh që shoqërohet me kualifikimin në grupet e Champions League 2016-17, ka bërë që drejtuesit ti ofrojnë një kontratë të re të cilin trajneri e ka pranuar.

“Jam i lumtur me kontratën bujare të De Laurentiis,” – u shpreh Sarri. “Jam i kënaqur nga cdo pikë e saj. Bujaria e tij më bën të ndihem pjesë e familjes.” Ndërkaq edhe Berlusconi e uroi Sarrin duke i kujtuar se më parë ka qenë kandidat për tu bërë trajner i kuqezinjve.

CjeHebZWsAAK-rI
Momenti i rinovimit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.