Zyrtare, Vllaznia afron një sulmues

0
SHPËRNDAJE

pepa vllazniaVllaznia ka zyrtarizuar afrimin e sulmuesit Brunild Pepa, i cili ka nënshkruar me kuqeblutë një kontratë 2-vjeçare.

Lajmi u bë i ditur nga vetë klubi shkodran që në faqen zyrtare në “Facebook” njofton si më poshtë:

KF VLLAZNIA FIRMOS ME SULMUESIN PEPA

Mesditen e sotme, KF Vllaznia ka bere realitet nje tjeter goditje ne merkato. Sulmuesi 26 vjeçar Brunild Pepa ka hedhur firme ne kontrate dhe tashme ai per dy sezonet e ardhshme do te jete pjese e skuadres kuqeblu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.