Zyrtare, Xhaka te Basel deri më 2021

0
SHPËRNDAJE

10494857_291871774348403_1170784839972254087_n
Taulant Xhaka ne aksion

Taulant Xhaka dhe Basel kanë firmosur vazhdimin e bashkpunimit mes tyre edhe për pesë vite te tjera, kontratë që i mban të lidhur deri në vitin 2021. Ndonëse është treguar interes nga disa skuadra me rëndësi, sidomos pas Europianit 2016, mesfushori i Kombëtares sonë nuk ka preferuar të ndryshojë mjedis duke u përqendruar aty ku ndihet si në shtëpi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.