Zyrtare: Zeta-Vllaznia, miqësore në 13 korrik në Tuz

0
SHPËRNDAJE

imageVjen miqesorja e parë për ekipin e Vllaznisë. Shkodranët do të luajnë përballë ekipit nga Mali i Zi, Zeta. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e qytetit të Tuzit ditën e hënë më datë 13 korrik në orën 18:30. Kjo ndeshje ka si qëllim ambjentimin e lojtarëve të ri të ekipit, dhe për të filluar punën për sezonin e ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.