Zyrtarizohen dy tek Dinamo / Pritet rikthimi Kajes

0
SHPËRNDAJE

Dinamo ka zyrtarizuar sot dy perforcimet e merkatos teksa ka firmosur me ish sulmuesin e Sopotit Mirel Cota dhe ka rinovuar mbrojtesi Roland Peqini .

Ne stervitje me Dinamon ka dalur dhe Ervis Kaja qe pritet te rikthehet pas 6-7 sezonesh tek Dinamo.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.