Zyrtarizohet Bejte

0
SHPËRNDAJE

Ibrahim Bejte
Ibrahim Bejte

Ashtu siç kemi lajmëruar më parë, Ibrahim Bejte do të jetë pjesë e Flamurtarit.

Sot është konfirmuar ky fakt, pasi portieri ka mbërritur në Vlorë dhe ka nisur përgatitjet me ekipin.

Bejte do të jetë zëvendës i Halilajt, duke bërë që katërkëndëshi i vlonjatëve të jetë tashmë i sigurtë.

Pas eksperiencës te Besëlidhja, Bejte rikthehet sërish në Superiore, aty ku ai ka luajtur me skuadra si Shkumbini, Besa dhe Kukësi.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.