Zyrtarizohet Boiro

0
SHPËRNDAJE

Laci ka firmosur diten e djeshme me mesfushorin e ardhur nga Segundan divizion Amadou Boiro.

Boiro ka mberritur para nje jave ne Shqiperi teksa dje ka firmosur zyrtarisht per Kurbinasit dhe pse stervitej prej ditesh ne urdherat e trajnerit Nica.

Boiro eshte me origjin Senegaleze eshte vetem 21 vjec , luan ne disa pozicione ne mbrojtje e mesfushe .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.