Zyrtarizohet Bruno Lipi

0
SHPËRNDAJE

Bruno Lipi nuk do te jete me pjes e kampionatit Shqipëtare sezonin e ri .

Mesfushori polivalente ka fimosur ne divizionin e dyte Grek me Kallithea , nje kontrate 1+1 .

Lipi sezonin e shkuar ishte pjes e Lacit ne dy fazat e para me pas u transferua ne kategorin e pare tek Turbina (Cerrike) ku u be protagoniste me gola dhe lojra te mira .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.