Zyrtarizohet Cmajcanin

0
SHPËRNDAJE

cmajcaninTarik Cmajcanin, fantazisti serb është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Teutës së Durrësit.

22-vjeçari serb u testua me durrsakët para ndeshjeve të Europës, ndërsa tani është arritur akordi dhe firma sikurse zbulon minuta90.com.

Transferimi i Cmajcanin u krye nga www.efa.al dhe tani mesfushori do të luajë në Superioren shqiptare pas aventurës së fundit në Armeni me Mika.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.