Zyrtarizohet kalimi i Tevez tek Boca

0
SHPËRNDAJE

imageTashmë ështe zyrtare, Carlos Tevez nuk do të jetë më një lojtar i Juventus. Kjo gjë dihej prej ditësh, por vetëm sot ka ardhur zyrtarizimi që Tevez do të jetë lojtar i Boca Juniors për sezonin e ri. Juventus duket se do të përfitojë shumë nga ky transferim. Ekipi argjentinas do të huazojë tek bardhezinjtë talentin Vadala, plus dhe i ka dhënë të drejta Juventusit për dy lojtarët e tjerë të rinj si Bentacur dhe Cristaldo Cubas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.