1.5 milion euro për dy yje

0
SHPËRNDAJE

Olainka , Berisha , Zeka , Latifi, janë kto shitjet me të bujshme ne Korce , por drejtuesit Korcar nuk do të ndalen me kaq passi , dhe Nimaga e Jashanica janë drejtë largimit nga Skenderbeu ku pritet të bëjnë hapin e madh ne karrier si shoket e tyre.

Jashanica,Nimaga

Sipas “sportekspres” për shitjen e Jashanicen e Nimages , Skenderbeu kërkon te përfitoj një shumë të majme , 1.5 milion euro që do te rriste akoma më shumë financatë e Skenderbeut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.