8 sfida nga e para luhen sot , neser mbyllet java me Pogradeci – Tirana

0
SHPËRNDAJE

Kategoria e pare luhet sot me tetë sfida ku me interesantet shikohen ato te grupi A ku , është e vështirë te parashikosh rezultatet , ndersa ne grupin B sot do te luhet derbi Naftetari-Tomorri.

Java mbyllet neser me Pogradeci-Tirana, sfide qe do te transmetohet dhe nga Rtsh

Grupi A / Sot

Beslidhja – Besa Ora 14:00(LIVE RTSH)
Kastrioti – Egnatia Ora16:00
Korabi – Burreli Ora 16:00
Terbuni – Vllaznia B Ora16:00

Grupi B / Sot

Shkumbini – Turbina Ora 16:00
Iliria – Apolonia Ora 16:00
Naftetari – Tomorri Ora 16:00
Bylis – Shenkolli Ora 16:00

S'KA KOMENTE

Comments are closed.