Ekskluzive e zbulon #superliga_shqiptare79 dhe minuta90.com / Denis Peposhi firmos me Kamzën

0
SHPËRNDAJE

Ekskluzive e zbulon #superliga_shqiptare79 dhe minuta90.com / Denis Peposhi firmos me Kamzën

Kamza ka firmosur për një vit me sulmuesin kukesian Denis Peposhi.

Peposhi vjen nga Korabi , më parë ka provuar të luaj dhe me Kukesin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.