Cani e Fili “out”

0
SHPËRNDAJE

Partizani pret nesër në “SelmanStermasi” Lacin , një rivalë për tu respektuar .

Ndaj Kurbinasve trajneri Mark Juliano , nuk do të ketë në dispozicion goditjen e verës sulmuesin e kombëtares Edgar Cani i cili nuk është ende gati për të debutuar në superligë për shkakë të formës fizike, tjetër munges është dhe ajo e Realdo Filit i cili nuk stervitet prej ditësh me grupin për shkak të një demtimi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.