Rikthehet Braziliani Kukesit

0
SHPËRNDAJE

Kukesi e nisi mbarë sezonin e ri teksa mori tre pikët e para ndaj Kamzes .

Javën e dyte verilindorët do të ushëtojnë drejtë kryqytetit ku do të përballen me Partizanin qe nuk po per jeton nje momentë të mirë.

Ndaj Partizani , trajneri Milinkovic do të ketë të gatshem mesfushorin Elton Cale qe ka lenë pas problemet fizike dhe ka filluar të stervitet normalishtë me grupin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.