Nexhat Bizhdili:Besa nuk ka objektiv Kupen

0
SHPËRNDAJE


I rikthyer tek Besa pas një periudhe te gjate mungese presidenti Nexhat Bizhdili, tregon objektivat Beses.

Ndeshja e Kupes?

Bizhdili:I thashë skuadrës luani për qejf. Financat dhe gjithçka është e sigurt për vazhdimësinë e kampionatit, ne do të kthehemi shpejt në Superligë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.