Partizani-Kukesi , Dritan Dervishi tregon favoritin

0
SHPËRNDAJE


Ish drejtori i Partizanit dhe i Kukesit , dhe nje emer i njohur i futbollit Shqiptare Dritan Dervishi , ne interviste e dhene për “SportEkspres” është shprehur se favorit i sfides te se henes midis Partizanit e Kukesit , sipas tij janë te kuqt ato qe jane me te favorizuar ne kte takim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.