Laci “pozitiv” ne loje , Luftetari “cinik” shenon dhe merë 3 piket

0
SHPËRNDAJE

Laci nuk arrin dote te mare 3 piket ndaj Luftetarit dhe pse Kurbinasit dominojnë lojen deri ne min 57 nuk arrin te shenojnë duke shpërdoruar shumë raste .

Për shumë minuta ne “hije” Luftetari vret ndeshjen ne min e 60 ku Abazaj zhbllokon ndeshjen nga nje kundersulmë i shpejte .
Gjirokasteritet ne minutat e fundit afrohen afer golit te dyte po gjuajtja e Bregut perplaset ne travers.
Ft
Laci 0-1 Luftetari
Abazaj’60

S'KA KOMENTE

Comments are closed.