Muzaka:Me Partizanin është një ndeshje rivalësh për titull.

0
SHPËRNDAJE

Nga Goli ne Kiev , tek barazimi me Kamzen dhe supersfida me Partizanin , flet Gjergji Muzaka

Goli ne Kiev? 
Muzaka:Më shijoi ai gol por do të ishte më bukur dhe më i vlefshëm nëse do fitonim.

KAMPIONATI – Për të ardhur keq që nuk fituam në Kamëz, ndoshta e morëm lehtë dhe nuk u impenjuam maksimalisht. Gjithsesi shohim para, me Partizanin është një ndeshje rivalësh për titull. Jemi të lodhur por kemi kohë mjaftueshëm për të përgatitur këtë ndeshje. Do jetë ndeshje e fortë por luajmë para tifozëve tanë, çka e bën më të lehtë arritjen e objektivit.

AKTIVIZIMI – “Për mua ka pak rëndësi nëse e nis titullar apo në stol. Muzaka është në çdo moment në shërbim të ekipit dhe klubit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.