Kategoria pare , Java e dyte,starton te premten dhe përfundon te dielen

0
SHPËRNDAJE

Java e dyte e kategoris se pare ,luhet ne tre dite, sfida e pare hapse luhet ne Peze Helmes ku Dinamo pret Erzenin sfide qe do te transmetohet dhe në Rtsh ,

Grupi A mbyllet te shtunen me kater sfida , ndersa ne grupin B te shtunen luhen 3 sfida , ndersa java komplet mbyllet te dielen ku Pogradeci pret ne shtepi Tiranen , sfida qe do te transmetohet dhe ne Rtsh.

Kategoria e Parë – Java 2

Grupi A
E premte, më 22 shtator, Ora 14:00
Dinamo – Erzeni RTSH

E shtunë, 23 shtator ora 15:00
Besëlidhja – Besa
Kastrioti – Egnatia
Korabi – Burreli
Tërbuni – Vllaznia B

Grupi B
E shtunë, 23 shtator ora 15:00
Shkumbini – Turbina
Iliria – Apolonia
Naftëtari – Tomori
Bylisi – Shënkolli
E diel, më 24 shtator Ora 15:00
Pogradeci – Tirana RTSH

S'KA KOMENTE

Comments are closed.