Skenderbeu , huazon Dajsinanin

0
SHPËRNDAJE


Skenderbeu pas Reza Karimi ka huazuar dhe portierin talentuar Mario Dajsinani .

Dajsinani i është bashkuar Erzenit ku do të zevendesoj portierin Bledian Rizvani i cili u demtua nje jave me pare.

Dajsinani e kanisur karrieren tek Besa , me pas u transferua tek Partizani ku luajti per 2 sezone me ekipin e moshave dhe ekipin B , merkaton e kesaj vere Dajsinani ju bashkua Skenderbeut .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.