Korabi ,rikthehet neser te luaj pas 18 muajve munges ne shtepi

0
SHPËRNDAJE

Korabi i ka dhënë fund pregatitjeve ne Peze Helmes ne pragë ndeshjes se neserme me Burrelin

Dibranet rikthehen pas 18 muajve në shtepi , ku neser pritet ti presë një publikë i zjarrtë.

Para nisjes për Peshkopi , djemtë e Julian Ahmatajt kanë ndjekur dhe ndeshjen e rivalëve te tyre , Dinamo – Erzeni.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.