Skënderbeu e Kukesi ne krye , Partizani “out”

0
SHPËRNDAJE


Pas ndeshjeve te javes se tretë Skenderbeu e Kukesi ngjiten ne krye me pikë te barabarta .
Pas tyre renditen ne vend te 3-4 Teuta e Flamurtari me 6 pikë.

Dhe pse me shumë emra te njohur ne ekip Partizani ende “out”,edhe pse ka kaluar java e tretë e kampionatit nuk ka shënuar ende asnje gol dhe gjendet ne vendin e fundit me 1 pikë.

Superliga Shqiptare – Java 3

Rezultatet
Lushnja 0-0 Kamza
Luftetari 0-0 Vllaznia
Skenderbeu 2-0 Partizani Shënues
Sowe , Lilaj (pen)
Kukesi 3-0 Laci Shënues Alijev,Cale ,Bakaj
Teuta 1-2 Flamurtari Shënues Hila,Busic x2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.