Dy gezime ne nje ditë tek Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia ka kalur lehtesishtë Kastriotin ne kupë , duke kaluar ne turin e dyte , ku do te përballet me Tiranen.

Sot ka ardhur dhe nje tjeter lajme i mirë keshilli bashkiakë i cili ka miratuar 170 milion lekë për Vllaznin.

Dy gezime ne nje dite për Shkodranet , qe tashme pregatisin te qetë sfiden e fundjaves me Lacin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.