Ndreu : Barazimi? Ndikuan mungesat

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Kamzes,Ramadan Ndreu.

Trajneri Ramadan Ndreu fletë për “supersport” pas barazimit me Teuten.

Ndreu:Pjesa e pare ishte shumë e dobet nga ana jonë sidomos treshja e mesfushes.

Ndikuan shumë mungesat , duke shtuar dhe Plakun qe u demtua ne fushe.
Kto dy jave do punojm per te rikuperuar 2-3 lojtar te demtuar .

Po te ishim me te kujdesshem mund ta kishim fituar ndeshjen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.