Djemtë e Bogdanit , i mposhtë dhe Mali zi

0
SHPËRNDAJE

Është mbyllur pak minuta më parë ne “SelmaStermasi” ndeshja Shqipëri – Mali zi (u19) .

Shqipëri – Mali zi

Ndeshja përfundoj me rezultatin 1-0 për Malin e zi , e cila shënoj ne minuten e 70 me Vukotiç nga pika e bardh e penalltis.

Me kte humbje djemtë e Bogdanit i dhanë , fund shpresave për tu renditur ne vendin e dytë ne grup.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.