Agolli: Spanja është një skuadër mjaft e mirë

0
SHPËRNDAJE

Kapiteni kombetares Ansi Agolli , i bien shkurt ne konferenc për shtyp ne prag te ndeshjes me Spanjen ./supersport

Ansi Agolli

Agolli: Luajmë më me shumë besim. Dihet që Spanja është një skuadër mjaft e mirë, por ky është futboll dhe asgjë nuk quhet e përfunduar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.