Ajeti, fitore me “poker”

0
SHPËRNDAJE

ajeti kunder varezesAjeti dhe Torino fitojnë një tjetër miqësore ku mbrojtësi i Kombëtares e nisi ndeshjen nga minuta e parë.

Përballët Torinos ishte Vareze, kundërshtar që ekipi i Ajetit e kaloi duke e mundur me rezultatin 4-0.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.