Akuzat për trukim, irritohet Idrizi

0
SHPËRNDAJE

Sinan-IdriziAdministratori i Flamurtarit Sinan Idrizi është irrituar së fundmi pas deklaratës së sekretarit të Federbet Françesko Baranka se ndeshja Laçi-Flamurtari është e trukuar.

Për Panorama Sport ai ka thënë se ëshët gati të largohet nga ekipi nëse vërtetohet kjo, ndryshe Baranka duhet të këkrojë falje, ose do përballen në gjyq.

Idrizi i efton Barankën që të çojnë ndeshjen me Laçin për hetim në prokurori, dhe nëse vërtetohet pretendimi i tij, atëherë pranon edhe që të ndiqet penalisht.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.