Asani: Jam shumë i lumtur që nga sot jam pjesë e Partizanit

0
SHPËRNDAJE


Partizani ka prezantuar pak momente me pare mesfushorin Jasir Asani i cili ka firmosur nje kontratë 4 vjeçare me Partizanin.
Asani vjen nga Pobeda ku luajti vetem pak dite pasi u largua si lojtar i lire .
Më pare Asani ka luajtur me Vardarin e Shkupin ku ishte sezonin e shkuar ne huazim nga Vardari.

Asani ka folur dhe fjalet e para si lojtari me i ri i Partizanit
Jasir Asani:Jam shumë i lumtur që nga sot jam pjesë e Partizanit,një klub i madh në Shqipëri.Premtoj të jap maksimumin tim për të ndihmuar skuadrën në arriten e objektivave dhe të bëjmë një prezantim pozitiv në evropë.I premtoj tifozëve të Partizanit se do të jap maksimumin ti gezoj në çdo ndeshje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.