Atsina “dëmtohet” papritur. Cungu shtanget

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Vllaznia po bëhet gati për ndeshjen me Laçin që luhet nesër prej orës 14:00 dhe transmetohet drejtpërdrejt në “Supersport”. Shkodranët në këtë takim nuk do të kenë të gatshëm sulmuesin ganez Çarles Atsina, i cili është kthyer në çështje në Shkodër, pasi ka pësuar një dëmtim në gju, të paktën sikur pretendon lojtari.

Vllaznia – Terbuni

“Më ka kontaktuar dhe më ka thënë se ka një lloj problemi. Ai pretendon se ka marrë një goditje në një ndeshje, që as ai nuk e di saktësisht” ka deklaruar Cungu në mediat lokale ndër të tjera, teksa më tej shpreh habinë e tij me situatën e futbollistit.

“Edhe në Mal të Zi ka qëndruar për 2-3 ditë veç grupit. Kur kemi ardhur në Shkodër e kam pyetur stafin dhe vetë lojtarin dhe më kanë thënë që çdo gjë është në rregull. Është një situatë e çuditshme dhe duhej kontrolluar më herët”, thotë tekniku shkodran.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.