Bedri Greca dy vite bardh e blu

0
SHPËRNDAJE

Mesfushori Bedri Greca ka firmosur per dy vite me Tiranën , Greca vjen nga skuadra e Kukesit.

Flajet e para të Grecës si bardh e blu

Greca:Jam shume i lumtur qe jam ketu. Ka qene enderr per mua pasi kam qene gjithmone tifoz i Tirones. Eshte nje mundesi mjaft e mire qe me eshte dhene per karrieren time dhe do te jap maksimumin. Falenderoj klubin qe besoi tek mua dhe tani kam si detyrim t’i shperblej. Shpresoj te rikthehemi shume shpejt aty ku i takon kesaj skuadre te luaj”, ka deklaruar Greca per faqen zyrtare te KF Tiranes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.