Besa – Erzeni ka gola por jo fitues në 45 minutat e para.

0
SHPËRNDAJE

Është mbyllur në kto momente pjesa e parë ne ndeshjen Besa – Erzeni.

Besa-Erzeni

Fillimishtë në avantazh kalojnë Shijakasit me Pashen me penallti , ndersa pak minuta më pas Veton Shabani përfiton nga një gabim i portierit Dajsinani dhe barazon shifrat në 1-1.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.